Duygu Nebioğlu’nun Ablası da Ünlü İsimlere Babalık Davası Açmış

Metin Akpınar’la açtığı babalık davasını kazanmasıyla gündeme gelen Duygu Nebioğlu, ablasının da ünlü bir isme babalık davası açtığını ortaya çıkardı. Uzun yıllardır annesi Suphiye Orancı ile görüşmeyen Nebioğlu, Müge Anlı’nın programına konuk olduğu sırada ailesinin geçmişiyle ilgili çarpıcı detaylar paylaştı.

Suphiye Orancı’nın Geçmişi Ortaya Çıktı

Suphiye Orancı'nın Geçmişi Ortaya Çıktı

Suphiye Orancı’nın 4’ü evlilik dışı olmak üzere toplamda 6 çocuğu olduğu ve seneler önce 4 kızını para karşılığında bir aileye teslim edip Almanya’ya taşındığı belirlendi. Orancı’nın daha önce oyunculuk yaptığı ve İbrahim Tatlıses’in filmlerinde rol aldığı ortaya çıktı. Ayrıca Orancı’nın Metin Akpınar ile Zeki Alasya’nın da yer aldığı 1989 yapımı “Dönme Dolap” filminde rol aldığı bilgisine ulaşıldı.

Metin Akpınar’ın Babalık Davası Süreci

Metin Akpınar'ın Babalık Davası Süreci

Metin Akpınar’ın 63 yıldır evli olduğu Göksel Özdoğdu ile 36 yıl önce yaşadığı birliktelikten ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davasını kazanmasıyla gündeme gelen olayda, ikizi Sevgi Nebioğlu’nun davası ise devam etmektedir. Metin Akpınar, kızlarının ortaya çıkmasıyla bir açıklama yaparak evlatlarını kabul etti ve yaşanan durumu açıkladı.

  • Metin Akpınar, “Tek gecelik bir ilişkiydi. Eşimden özür dilerim. Hayat geriye doğru akmıyor” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*